Spring Time 2014

Spring Time 2014

Spring Time 2014

Fotky ze Sping Time 2014 jsou již ve fotogalerii.

Rozhodli jsme se vám zpestřit čekání na další ročník festivalu Last Summer!

V sobotu 3. května 2014 pořádáme v Radvanicích v Music hall Jestřábích jezdců od 19 hodin dvojkoncert trojkoncert kapel:

Pink Floyd Revival

Toto o sobě napsali sami Pink Floyd Revival – Czech – až dočtete, nemůžete udělat nic jiného, než přijít 3. 5. 2014 do Radvanic na Spring Time  A už jim funguje i jejich web www.pinkfloydrevival.com.

Vážené hudební gurmány, znalce, ale i náhodné návštěvníky koncertu nasytíme harmonickými pochutinami z menu PINK FLOYD tak, že již po uvítacím Welcome drinku koncertu, mohou mít podobný unášivý pocit, jaký máme my při živém hraní. Zážitek, který Vám budeme servírovat, má v několika rovinách prezentovat atmosféru prožitku živě hraných Floydů, včetně vizuální a světelné alegorie, kterou mícháme stejně nadšeně s muzikou do ucelené choreografie koncertu.

Sebastien

SEBASTIEN je česká kapela hrající melodický power metal se symfonickými a progresivními prvky.
Jejich debutové album „Tears Of White Roses“ obdrželo mnoho skvělých reakcí jak od fanoušků, tak i od hudebních kritiků z celého světa. Dalším milníkem pro kapelu je rok 2012, kdy vyráží na evropské turné s americkými CIRCLE II CIRCLE, nahrává videoklip ke skladbě Dorian a hraje na hlavním pódiu největšího českého festivalu MASTERS OF ROCK.
Na začátku roku 2014 se SEBASTIEN chystá nahrávat druhou desku, první ohlasy na nové skladby jsou skvělé! Opět očekávejte mnoho velkých jmen v podobě zahraničních hostů…
I další plány pro letošní rok jsou velkolepé. Na MASTERS OF ROCK do Vizovic si jako hosta pozvali zpěváka vlastním jménem Anthony Philip Harford. Netušíte? Malá nápověda. Člen Black Sabbath, který s kapelou vydržel jako zpěvák (hned po Ozzym Osbournovi) druhou nejdelší dobu. Ano. Tony Martin. V Hamburku zahrají s Circle II Circle a další překvapení určitě mají v záloze.
Info na www.sebastienofficial.com

Nice Navels

kapela NICE NAVELS vznikala od prosince 2010 až do její konečné podoby 10.3.2012. Toto datum se považuje za vznik kapely. Dala se dohromady parta lidí,kteří už mají za sebou několikaleté učinkování v jiných kapelách,či aktivně působí ještě v jiných formacích. Má natočeno zatím jedno CD s názvem „2012“. Další info a skladby k poslechu na www.nicenavels.cz/

Vstupenky

Předprodej vstupenek na www.kupvstupenku.cz. Cena v předprodeji 170 Kč, na místě 190 Kč. Vstupenku objednanou na www.kupvstupenku.cz je možno zaslat poštou, nebo vyzvednout na mnoha místech našeho regionu.

Vstupenky za předprodejní cenu je také možno zakoupit v prodejně hudebnin Skala Music v Úpici (pondělí – pátek 13 – 17 hodin)