Pořádnej bigbít ?!

Last Summer 2022

29. 10. 2022

Jestřebí bouda, Jestřebí hory

Last Summer již za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Na festivalu Last Summer 2022 zahrají

 

RhO ś.c.

Naši polští přátelé

Hudební skupina přátel, které spojuje hudba, konání dobra a společná myšlenka autorské hudby. R jako Reising, h jako Hoffmann, O jako Ossowski, tedy RhO
+ noví hudebníci ś jak Świca, c jak Cyunczyk tvoří skupinu RhO ś.c.

Kamarádi, kteří jsou pravidelnými návštěvníky Last Summer a letos poprvé stanou na podiu.

Baťa a Kalábůf Něžný Beat

Něžný Beat

Baťa & Kalábůf něžný beat je jemná bigbeatová kapela střílející pohledy přes Labe. Pohledy vyslané kdysi z ráje, zamlžované kouřem z cigaret a znovu opláchnuté lihem jako lékařský skalpel.

Kalábůf něžný beat vznikl okolo roku 1992 v severočeském městečku Štětí a za svoji existenci odehrál stovky vystoupení, jak v rockových, na festivalech, tak i na soukromých akcích. Kapela v prvních měsících svého vzniku hrála převážně v okolí Štětí a Mělníku a z této zakládající sestavy zůstali pouze Baťa a Kulhánek

 

Flamengo Reunion Session

Kuře v hodinkách

Nečekaný návrat na tuzemská pódia hlásí jedna z našich nevětších rockových legend skupina FLAMENGO. Českým fanouškům ji není třeba dlouze představovat, vždyť kdo by neznal, tak zásadní album jako bylo Kuře v hodinkách (1972).

Kapela vznikla v roce 1966 a prošla několika žánrovými i personálními proměnami. Současná sestava nesoucí název FLAMENGO reunion session se opírá o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu“ Kulhánka (baskytara), kteří oba pamatují zlatou éru Flamenga. Doplní je Jan Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a stálý host Vladimír Boryš Secký (saxofon a flétna).

FLAMENGO reunion session navazuje na období let 1970– 1971, kdy za mikrofonem zněl hlas Ivana Khunta. Program nesoucí název Stále dál… se bude opírat právě o pecky, které Flamengo v tuto dobu hrálo. Samozřejmě kapela nezapomene ani na ‚Kuře‘ ze kterého zazní kultovní píseň Stále dál korespondující s názvem celého programu. V něm se příznivci starého bigbítu mohou těšit na pecky jako Too Much Love is Bad Thing, Já a dým, Každou chvíli či Týden v elektrickém městě a chybět nebudou ani kultovní covery, které Flamengo v daném období hrálo. Jde například o Evil Woman nebo Oye Como Va. FLAMENGO reunion session tak návštěvníkům vystoupení slibuje jedinečný, autentický a hlavně originální zážitek legendárního FLAMENGA s jeho původními členy a původním repertoárem.

Benjaming’s Clan

Rock’n’Dudy

Naše tvorba je ovlivněna keltskou hudbou, do toho všeho patří naše punk-rockové kořeny, drtek folku a tím vzniká náš styl, který nazýváme Rock’n’Dudy.
K hudbě Benjaming’s Clan neodmyslitelně patří dudy, housle, banjo, akordeon a další nástroje.

Vstupenky

Vstupenky Last Summer 2022 – vyprodáno

Vstupné za příslušný počet vstupenek zašlete na účet 210250956/0600, spolu s Vaším jménem či přezdívkou, nebo pokud uvedete email, zašleme po připsání částky na účet potvrzení o zakoupení vstupenek. Vstupenek je jako každý rok 100, kolik jich zbývá vidíte níže.
Můžete zaplatit i pomocí QR kódu. Stačí vyplnit částku za počet vstupenek a jméno, přezdívku nebo email.

Cena vstupenek
550 Kč – cena vstupenky v předprodeji (na místě pravděpodobně jako poslední roky k dispozici již nebudou)

last summer 2022
triko last summer 2022

Vstupenek k dispozici

kapel si již u nás zahrálo

vystoupení kapel za celou historii

ročník festivalu Last Summer se koná 29. 10. 2022

Jestřebí bouda - Řehačka

Jestřebí Bouda

Víkendový bufet a celoroční turistická ubytovna na hřebenu Jestřebích hor, která je majetkem Klubu českých turistů Úpice

Bez sponzorů a kamarádů se kultura dělat nedá. Děkujeme!

Tomáš Havelka – elektroinstalace

Pavel Mach – stavební firma z Úpice

Město Úpice

Honza Takáč, Radvanice

Chcete si u nás zahrát? Nebo nám jen něco vzkázat? 😉

2 + 7 =

Pořadatelem festivalu Last Summer je Klub Českých turistů z Úpice.

Petr Skala – skape59@seznam.cz
Tomáš Nývlt – tomas@rtyne.com